Конкурс для активних громад Києва подовжили до 10 листопада

Конкурс для активних громад Києва подовжили до 10 листопада

Департамент суспільних комунікацій як організатор конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та  активна громада» ,  враховуючи численні пропозиції та зважаючи на карантинні заходи,  подовжив термін прийому конкурсних пропозицій ще на десять днів.

Пропозиції для участі у міському конкурсі з визначення проєктів,  розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких  надається фінансова підтримка «Громадська перспектива: прозора влада та  активна громада» можна подати до 10 листопада 2020 року.

Конкурсні пропозиції можна надіслати в електронній формі у форматі PDF  із поміткою «На конкурс проєктів» на електронну адресу: gromada.kmda@gmail.com щоденно до 10 листопада поточного року (телефон для довідок: (044)  235-01-75).

Оголошення щодо організації та проведення конкурсу із зазначенням порядку та строків подання конкурсних пропозицій, умов проведення  конкурсу, а також зразки конкурсної документації у форматі Word  розміщено на сайті Департаменту суспільних комунікацій у розділі  «Громадянське суспільство» в рубриці «Громадська перспектива: прозора 
влада та активна громада» за посиланням

Нагадаємо, Київ підтримав 23 проєкти для розвитку громадянського суспільства у столиці

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»