До 10 років ув'язнення загрожує водію, який збив людей на Майдані Незалежності

До 10 років ув'язнення загрожує водію, який збив людей на Майдані Незалежності

Водію, який на смерть збив двох чоловік та чотирьох поранив загрожує до 10 років ув’язнення. Наразі поліція затримала 65-річиного водія Land Rover, який вчинив страшну ДТП на Майдані Незалежності.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів про причину трагедії. 

-Сам водій після затримання дав показання, що він втратив свідомість та контроль над автомобілем. Громадянин Юрій Н. затриманий поліцією. У нього відбираються проби крові і сечі для перевірки факту чи не перебував він під дією наркотичних або лікарських препаратів. Тест Драгер на місці трагедії не показав наявність алкоголю в крові. Але більш точні результати дасть аналіз крові і сечі, - написав Антон Геращенко.

Слідчими поліції Києва буде пред'явлено підозру за частиною 3, статті 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб).

Антон Геращенко наголосив, що Правила дорожнього руху чітко вказують, що заборонено «керувати транспортним засобом у хворобливому стані, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, які  знижують швидкість реакції».

Вирішується питання щодо затримання водія.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»