Біля станції метро Житомирської базарний «шанхай» перетворять на торговельну зону

Біля станції метро Житомирської базарний «шанхай» перетворять на торговельну зону

У Святошинському районі поблизу станції метро Житомирська на місці стихійного ринку та МАФів на вулиці Підлісній створять торговельні та рекреаційні зони.

- У рамках проєкту демонтують незаконні тимчасові споруди, а торговельні точки, які на законних підставах проводили свою підприємницьку діяльність на зазначених майданчиках, отримають можливість продовжити її в нових архітектурних формах, - йдеться в повідомленні Святошинської РДА.

Усі конструкції, які спорудять на місці нової торговельної зони, будуть узгоджені міською владою та матимуть однаковий вигляд, який органічно вписуватиметься у вулицю.

Перенесення торгівлі в нову зону також узгодили з місцевими представниками малого бізнесу, тому окрім перенесення на місці спільними зусиллями також організують благоустрій вулиці.

- На місці стихійних забудов, торговельних яток і розкладок, що перешкоджають зручному переміщенню людей і вільному проходу до станції метро, з’являться цивілізовані зони торгівлі та затишні зони відпочинку, - підсумовується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше поблизу метро Житомирської розібрали стихійний ринок.

Михайло Загородній, фото Святошинської РДА