Триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу

Триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу

Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході не зупиняються. Зокрема, триває процес встановлення арочної конструкції мосту в проєктне положення.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. А також оприлюднив відео про те, що відбувається на будівництві мосту.

– Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході не зупиняються. Зокрема, триває процес встановлення арочної конструкції мосту в проєктне положення. Фахівці постійно контролюють навантаження на ванти, що тримають конструкцію. А у напрямку Троєщини вже готові опори для майбутніх прогонів мосту. Також триває процес бетонування проїжджої частини  на Русанівських садах. Там, до речі, паралельно бетонують основу для майбутньої гілки метрополітену. А з боку Подолу ми розпочинаємо важливий етап – встановлення багатотонних прогонів у бік вулиць Верхній та Нижній вали. Для цього зібрали понтонну платформу. На ній уже змонтували потужні домкрати, за допомогою яких встановлять металеві конструкції мосту, – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, навігація водного транспорту в акваторії Гаванської затоки (Київський річковий порт) буде заборонена із 26 жовтня до 7 листопада 2020 року.

У ці дні триватиме монтаж прогонових будов заїзду на Подільський мостовий перехід із вул. Набережно-Хрещатицької у районі вулиць Нижній Вал і Верхній Вал.