У Києві показали колишні «грибні місця» для реклами

У Києві показали колишні «грибні місця» для реклами

Заставлені рекламними щитами транспортні розв’язки у столиці потроху відходять у минуле. Зокрема начальник Управління з питань реклами Олександр Смирнов показав, як виглядає одна з розв’язок в Подільському районі після того, як там попрацювали комунальники.

-До прийняття Правил вважалося, що на розв’язках можна досхочу наставити рекламних щитів. Власне, так і було. Нині ж розв’язки навпаки звільняються від реклами по всьому місту. Один із прикладів – перетин вул. Межигірська, Костянтинівська та Електриків.  Донедавна тут знаходилося 15 рекламних засобів, площею більш ніж 590 кв.м. Справжнім гігантом серед цих конструкцій був суперсайт площею понад 100 кв.м. Тепер тут майже 0. За парканом залишилось 2 конструкції Укрзалізниці і, так, ми щиро віримо в демонтаж власником цих останніх, – повідомив Олександр Смирнов.

Цікаво, що на вулиці Заводській після демонтажу щитів водії можуть помилуватися  гарним  ландшафтом столиці, який раніше був схований за десятками конструкцій.

Нагадаємо, минулого тижня зняли останню величезну рекламу з будинку по вулиці Бориса Грінченка, 1, що «виходить» фасадом на Майдан Незалежності.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»