Коронавірус і пневмонія: у Києві збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації

Коронавірус і пневмонія: у Києві збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації

Коронавірус, запалення легень, грип та ГРВІ - хвороби продовжують атакувати киян. Сьогодні в медзакладах столиці від коронавірусу лікуються 1666 хворих. 394 пацієнти - у важкому стані.

– Як бачимо, в нас збільшується кількість хворих, що потребують госпіталізації. У стаціонарах столичних медзакладів сьогодні лікуються 1 666 хворих на коронавірус, із них 33 дитини. 394 пацієнти - у важкому стані, 618 отримують кисневу підтримку, 28 - під апаратами ШВЛ. Іще 147 пацієнтів перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус. Пневмонію в столичних медзакладах лікують 463 хворих, повідомив мер столиці Віталій Кличко

Також Київ постійно самотужки працює над організацією налагодженої системи кисневого постачання, а також забезпеченням кисневими концентраторами опорних лікарень. Адже це є однією із умов для прийому хворих на коронавірус. Із початку року на ці потреби місто з бюджету виділило майже 14 мільйонів гривень.

Мер також зазначив, що з приходом осені і похолоданням розпочався ще й сезон захворюваності на грип та ГРВІ. Тільки минулого тижня в столиці зареєстрували понад 8 тисяч хворих на грип та ГРВІ.

– З приходом осені і похолоданням розпочався ще й сезон захворюваності на грип та ГРВІ. За даними Київського міського лабораторного центру МОЗ України, минулого тижня в столиці зареєстрували понад 8 тисяч хворих на грип та ГРВІ. Із них 4 047 дорослих та 4 038 дітей. Половина хворих дітей – школярі, повідомив Віталій Кличко. 

За його словами, до медичних закладів госпіталізували 24 пацієнти, зокрема 10 дітей.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»