На Оболоні будуть вивозити покинуті автомобілі

На Оболоні будуть вивозити покинуті автомобілі

Старі автомобілі, які роками гниють у дворах Оболоні, можуть вивезти. Із такою пропозицією до директора КП «Центр організації дорожнього руху» Віктора Чернія звернувся адвокат Олексій Шевчук.

– Треба розуміти, що поводження зі покинутими авто – це питання не міста, а держави. У нас нема утилізації. Щоб забрати таку машину з вулиці ми витрачаємо бюджетні кошти на евакуатор, на збереження і охорону на спеціальному майданчику. І потім буде можливість щось із такою машиною зробити: здати на металолом чи продати на запчастини, зазначив Віктор Черній.

Олексій Шевчук запропонував оболонцям сформувати список покинутих автомобілів (із зазначеними вулицями, де вони припарковані). Цей перелік передадуть комунальникам та контролюватимуть вивезення таких авто.

Нагадаємо, у червні на Оболоні комунальники прибрали з дороги покинутий хтозна-коли автомобіль «Москвич». Напіврозібраний радянський раритет стояв на узбіччі дороги біля станції метро «Героїв Дніпра».

Фахівці нараховують на вулицях столиці десятки, а то й сотні покинутих авто. Цікаво, що якщо ще 5 років тому найпопулярнішими «залишенцями» були автомобілі радянського періоду, то зараз уже трапляються й іномарки – завезені з-за кордону старі автівки догнивають на вулицях столиці.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»