Під час Форуму «М18» діти будуть викликати на дискусію депутатів Київради

Під час Форуму «М18» діти будуть викликати на дискусію депутатів Київради

9-10 жовтня в Києві вже вп’яте, але вперше онлайн, відбудеться Київський дитячо-юнацький форум «Менше 18 – Ми можемо більше!», у якому візьмуть участь майже три тисячі юних українців. На дітей і молодь чекають зустрічі з депутатами Київради, представниками виконавчої гілки влади, зірками шоу-бізнесу та лідерами думок, майстер-класи, тренінги, флешмоби тощо.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

– Цьогоріч Київський дитячо-юнацький форум «М18» відбудеться онлайн. Попри це організатори передбачили можливість спілкування учасників форуму, інтерактивні заходи, конкурси, зустрічі з відомими політиками та зірками шоу-бізнесу. Найголовніше, що всі активності для своїх однолітків придумали та реалізували діти, які вже сьогодні є рушійною силою змін як у нашому місті, так і в державі, – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що цільова аудиторія форуму – найактивніші діти і підлітки, яким ще не виповнилося 18 років. Проте захід відкритий, і всі охочі зможуть приєднатися до трансляції.

– Під час Форуму саме діти викликають на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументують свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентують проєктні ідеї. Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися на розвитку міста, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок, – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що форум «Менше 18 – Ми можемо більше!» – це громадсько-освітній проєкт із метою залучення молоді до 18 років до справ громади, формування їхньої активної життєвої позиції та здійснення політичної просвіти дітей і молоді. А головна мета – організувати діалог дітей із депутатами Київради, політиками і громадськими діячами та підтвердити статус Києва як міста, дружнього до дітей і молоді.

Проєкт «М18» є соціальною політично незаангажованою ініціативою. Його проводить Департамент освіти і науки КМДА, громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу в партнерстві з закладами освіти та громадськими організаціями Києва й України за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Форум «М18» планується за зразком німецького Берлінського молодіжного форуму (Berliner JugendForum), який проходить щорічно з 2001 року в приміщенні парламенту в Берліні.