На подвір’ї київської школи облаштують «Мотузковий парк»

На подвір’ї київської школи облаштують «Мотузковий парк»

На базі спеціалізованої школи № 73 Шевченківського району найближчим часом встановлять «Мотузковий парк». Загальна площа спортивно-рекреаційної зони – 200 кв. м. Майданчик згуртовуватиме дітей та допомагатиме їм переборювати страх.

В Україні схожих проєктів ще не було. Ми створимо перший «Мотузковий парк», розташований на шкільному подвір’ї. Наша ціль перетворити звичайні школи та навчальні заклади на цікаві простори,  куди діти будуть приходити із задоволенням. Невдовзі хочемо створити на базі усіх шкіл цікаві спортивні зони, відкрити тренувальні зали та стадіони. Спорт розвиває не тільки фізичний стан, а й психологічно-емоційне здоров’я дитини. А для нас важливо, щоб діти були здоровими! – зазначив голова Шевченківської РДА Олег Гаряга.

Він наголосив, що аналогічні проєкти сьогодні активно реалізовують в американських та європейських навчальних закладах. Зокрема, у США поблизу шкіл є тренувальні атракціони, які згуртовують учнів та допомагають їм переборювати страх.

«Мотузковий парк» у школі № 72 буде заввишки 8 м. Загальна довжина – 25 м. Передбачені два маршрути з 20-ма завданнями різної складності, загальною довжиною 185 метрів. Також конструкція матиме додаткові опції для проведення навчань або змагань з гірського туризму.

Школярі будуть проходити маршрути з інструктором у спеціальному альпіністському спорядженні. Передбачена також страховка, яка витримує навантаження до 10 тонн.

Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»