У «Київпастрансі» 6 водіїв хворіють на коронавірус

У «Київпастрансі» 6 водіїв хворіють на коронавірус

Громадський транспорт – це зона підвищеного ризику. Щодня у Києві його послугами користується понад 1 мільйон пасажирів. Щодня на маршрути виходять 350 автобусів, майже 330 тролейбусів та понад 260 трамваїв КП «Київпастранс».

Водночас завдяки заходам безпеки на підприємстві вдається захистити працівників від ковіду. Загалом із березня на підприємстві захворіли 43 працівника. Із них 32 вже одужали. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн пресконференції.

– На сьогодні в підрозділах «Київпастрансу» зафіксували 11 випадків захворювання на коронавірус. Троє людей – працівники дирекції комунального підприємства. 2 випадки – в службі енергетичного забезпечення. Шість хворих – серед водіїв. Тому говорити про масовий характер захворюваності – не можна, – сказав Віталій Кличко.

Мер наголошує, що контроль за дотримання протиепідемічних правил має бути суворим. Із початку пандемії місто посилило дезінфекцію рухомого складу комунального транспорту.

– Двічі на день всі автобуси, тролейбуси та трамваї обробляють спеціальними розчинами. Також кожен працівник «Київпастрансу» перед виходом на маршрут проходить медичний огляд. У випадку виявлення симптомів хвороби працівникам в обов’язковому порядку роблять тест на коронавірус. Тестують і колег, які контактували з хворим, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, кількість виявлених хворих у Києві  знову збільшується. За минулу добу – плюс 447 людей. 10 випадків – летальних. Всього від коронавірусу в Києві померла 401 людина.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»