Киянам хочуть повернути земельну ділянку на Оболоні вартістю 15 мільйонів

Киянам хочуть повернути земельну ділянку на Оболоні вартістю 15 мільйонів

Господарським судом міста Києва відкрив провадження за позовом Київської місцевої прокуратури щодо розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки в Оболонському районі столиці. 

– Прокуратурою встановлено, що земельна ділянка площею 0,30 га та вартістю понад 15 млн гривень була надана приватному підприємству в оренду на 15 років для будівництва, експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування, складських та офісних приміщень, – повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Проте з’ясувалося, що орендар понад 12 років не будує на ділянці. У прокуратурі припускають, що це свідчить, що у забудовника і немає наміру починати роботи. Що своєю чергою вказує на порушення передбачених договором оренди умов та вимог земельного законодавства.

Земля столичної громади використовується неефективно, а соціальна інфраструктура столиці не розвивається так, як могла б.

Враховуючи це все, Київська місцева прокуратура № 5 заявила позов про розірвання договору оренди та повернення землі територіальній громаді.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»