Київ буде з Лігою чемпіонів

Київське «Динамо» здобуває блискучу та впевнену перемогу над бельгійським «Гентом» і вперше з сезону 2016-2017 пробивається до основної сітки найсильнішого континентального клубного турніру.

Вигравши перший поєдинок у Бельгії з рахунком 2:1, киянам було достатньо не програти на НСК «Олімпійський», щоб оформити вихід до групового етапу Ліги чемпіонів. Але біло-сині не відсиджувалися в обороні і з перших хвилин матчу прагнули розвинути перевагу. На 9-й хвилині «Динамо» вдалася швидка флангова атака – Владислав Супряга прострелив у штрафний, а Віталій Буяльський елегантно п’ятою переправив м’яч у сітку воріт. На 36-й хвилині біло-сині організували ще одну класну атаку правим флангом – Жерсон Родрігес робив передачу, яку рукою перервав захисник «Гента». Пенальті чітко реалізував Карлос де Пена. Буквально тут же «Динамо» могло потроїти перевагу – арбітр призначив ще один пенальті, але скасував рішення через офсайд нападника біло-синіх.

Але щойно розпочався другий тайм, «Динамо» заробило ще один одинадцятиметровий – його чітко реалізував Жерсон Родрігес, зробивши загальний рахунок за сумою двох матчів 5:1. Врятувати «Гент» могло лише диво – бельгійці навіть спромоглися забити гол, але його скасували через положення поза грою.

Таким чином, «Динамо» вперше за 4 роки дарує вболівальникам смак Ліги чемпіонів та заробляє солідні фінансові бонуси за потрапляння до групового етапу найпрестижнішого клубного турніру.

Євген Лопушинський, фото «Динамо» (Київ)