Укрзалізниця полагодила перила на вокзалі та нарікає на торговців

Укрзалізниця полагодила перила на вокзалі та нарікає на торговців

Поруччя на пішохідному мосту біля головного залізничного вокзалу столиці відновили. Конструкцію, яка мало не впала на залізничні колії, підняли і «приварили» на місце.

– Відновили пошкоджені перила на пішохідному мосту через головні колії станції Київ-Пасажирський. Найближчим часом проведемо його планову діагностику, пообіцяли в Укрзалізниці.

Також залізничники розповіли, що минулого року відділ діагностики провів планову перевірку штучних споруд Київської дистанції колії. Усі зауваження виправили, окрім одного: припинити стихійну торгівлю.

– Саме постійний фізичний вплив призвів до руйнації перильного огородження пішохідного мосту, вважають в Укрзалізниці.

На нелегальних торговців «Південно-Західна залізниця» не раз скаржилася до Національної поліції. Останнє звернення було 9 вересня 2020 року. Проте продавці дешевого одягу та взуття не відступають, і вперто повертаються на вподобані місця після кожного рейду правоохоронців.

Чимало ж киян, які щодня пересідають зі швидкісного трамвая на метро і проходять цим мостом, вважають, що причиною того, що поручні обвалилися, є поганий стан споруди, а не розвішені на перилах нічні сорочки та спортивні костюми. До слова, кияни нарікають і на надщерблені та розсунуті плити на сходах цього моста.

Залізобетонний пішохідний міст над коліями збудували у 1986 році. У 2012 році на мосту облаштували сходи на північну платформу № 2.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»