Кількість дітей, які хворіють на коронавірус, збільшується

Кількість дітей, які хворіють на коронавірус, збільшується

У 328 мешканців столиці минулої доби виявили захворювання на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

Серед тих, хто захворів: 164 жінки віком від 18 до 87 років і 21 дівчинка від одного до 17 років; 128 чоловіків віком від 18 до 92 рокiв і 15 хлопчиків від двох до 17 років. Захворіли також 9 медиків. Кличко підкреслив, що серед хворих збільшується кількість дітей.

– Загалом за весь період захворіли 1 592 дитини. 674 з них – це понад 42 відсотка – захворіли тільки за останні 4 тижні, – повідомив мер. – Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5-ти до 14-ти років.

Він також зазначив, що кількість хворих дітей збільшилась, зокрема, з початком нового навчального року. 

– Підкреслю: місто контролює дотримання санітарних норм у навчальних закладах. Школи та садочки працюють сьогодні за чітко визначеним регламентом. Заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих, закривають на карантин. На сьогодні в столиці закриті на карантин 6 шкіл – через захворювання вчителів. На самоізоляцію та дистанційне навчання перевели загалом 290 класів у 126-ти школах міста. – Там, де хворіють учні.

Усього хворих на коронавірус школярів виявили 346. Та 190 педагогів. У дитячих садочках через випадки вірусу – тимчасово закриті 23 групи. Три дитсадки на карантині. По одному: у Печерському, Святошинському та Деснянському районах. Наповненість дітей у садочках сьогодні – понад 52 відсотка.

Мер зазначив, що хоча діти хворіють на коронавірус у більш легкій формі і серед них – небагато госпіталізованих, вони є розповсюджувачами інфекції. І можуть заразити і рідних у сім’ях, і ровесників, з якими спілкуються.

Ольга Косова, фото Mysh Mark