У Києві протестували надсучасний підводний дрон

У Києві протестували надсучасний підводний дрон

У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою.

Відео тестування опублікували в КП «Плесо».

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. Він значно полегшить життя водолазів, дозволить набагато легше досліджувати складні для доступу зони, як наприклад причали або судна.

– Chasing M2 зможе допомогти зберегти здоров'я водолазів, адже їх робота є вкрай небезпечною, йдеться в повідомленні.

Сам дрон оснащений вісьмома двигунами, камерою 4К та світлодіодними лампами потужністю 4 000 люменів. Але найголовнішою його перевагою є можливість занурюватися на глибину до 100 метрів.

– У Chasing M2 є пульт дистанційного керування та окуляри віртуальної реальності. Така техніка дозволить обстежувати дно водойм набагато ефективніше та якісніше,  зазначили у «Плесо».

Використовувати Chasing M2 можна не тільки в теплу пору, але й взимку, адже він здатний переносити температуру до -75 градусів.

– Така техніка дозволяє отримувати інформацію швидше: відео обстеження можна подивитися онлайн на дисплеї, окрім того в ньому є карта пам'яті на 64 Гб, що дозволяє робити відеозапис, наголосили у повідомленні.

Нагадаємо, біля Венеційського пляжу знайшли снаряд часів Другої світової.

Михайло ЗАГОРОДНІЙ, «Вечірній Київ»