У столиці гуртожитки та інвестиційні висотки можуть взимку «мерзнути»

У столиці гуртожитки та інвестиційні висотки можуть взимку «мерзнути»

У Києві до включення опалення готові 93% будинків, які обслуговують комунальні підприємства та лише 40% багатоповерхівок, якими опікуються ЖБК, ОСББ та різні відомства.

– За результатами моніторингу, з 8 111 житлових будинків, що знаходяться в обслуговуванні комунальних підприємств, акти готовності отримали 7 570 (93%). У Святошинському, Деснянському, Оболонському та Голосіївському районах до опалювального сезону готові усі будинки, повідомили у КП «Київтеплоенерго».

А от серед житлових будівель ЖБК, ОСББ, відомчих житлових будинків та гуртожитків, а також інвестиційних будинків (їх обстежили 2 922 з 3 007) зафіксували низький стан готовності до пуску тепла. В цій категорії балансоутримувачі підготували 35-40% споруд.

Під час підготовки до опалювального сезону балансоутримувачі повинні перевірити та відремонтувати несправну арматуру, вузли, забезпечити промивку будинкових тепломереж, утеплення місць загального користування тощо. Всього близько 30 видів регламентних робіт.

Київтеплоенерго виконало цьогорічну програму ремонтів та підготувало до осінньо-зимового періоду 2020/2021 столичні станції теплопостачання і котельні в усіх районах Києва.

Нагадаємо, київські тепломережі будуть моніторити за допомогою дронів.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»