У Дарницькому районі відкрився дитячий садочок із групами реабілітації

У Дарницькому районі відкрився дитячий садочок із групами реабілітації

Сьогодні, 16 вересня, відкрив свої двері ще один дитячий садок. Свою роботу відновив дошкільний навчальний заклад № 652 на вулиці Бориспільській, 28/1 з групами для реабілітації дітей із дитячим церебральним паралічем (ДЦП).

Про це повідомляє Департамент освіти у науки Києва.


Це вже другий за рахунком садочок зданий «під ключ» у новому навчальному році. Його відкриття створило додаткові місця для діток із проблемами опорно-рухового апарату та зменшило навантаження на навчальні заклади району.

Садок розрахований на 11 груп (210 місць), із них дві групи – інклюзивні, з додатковими можливостями для реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Одна з інклюзивних груп розрахована на дітей віком від 3 до 5 років, друга – на дітей від 4 до 7 років. Всі приміщення пристосовані для занять та прийому процедур, необхідних для дітей. Дитячий садок не є медичною установою, однак у ньому створені умови для корекційної роботи: проведення лікувальної фізкультури та оздоровчих процедур.

Також садок має приміщення для відпочинку, навчання, оздоровлення та ігор: кімната для лего-конструювання, комп’ютерний клас, приміщення для уроків образотворчого мистецтва, зали для музичних занять, а також окремі зали для фізкультури і для лікувальної фізкультури.

Нагадаємо, у Дарницькому районі відкрили садочок, який оновили за 7 місяців.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»