Київ готовий «грітися»: теплопостачання у квартири можуть подати завчасно

Київ готовий «грітися»: теплопостачання у квартири можуть подати завчасно

Тепло у квартири киян «подадуть» швидше, ніж почнеться офіційний опалювальний сезон. Звичайно, якщо у цьому буде необхідність. Столична тепломережа готова до роботи.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

– Технічно місто вже готове до пуску тепла в мережу. Фахівці комунального підприємства «Київтеплоенерго» здійснили перевірку котелень та теплопунктів. Усунули 6,5 тисяч пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань. Підкреслю, що саме якісне проведення гідравлічних випробувань влітку допомагає уникнути багатьох аварійних ситуацій взимку, коли тепло вже запущене, – сказав Кличко. 

Він також зазначив, що місто готове надати необхідну допомогу управляючим компаніям, ОСББ та іншим житловим об’єднанням, аби вони змогли вчасно вступити в опалювальний сезон. 

– Фахівці «Київтеплоенерго» можуть оглянути справність обладнання і систем. Також закликаю всі ці об’єднання  перевірити наявність заборгованості за тепло. Тобто – зробити все необхідне, аби потім не здійснювати роботи в авральному режимі, коли на вулиці буде мінусова температура, – зазначив Кличко. 

Київський міський голова також нагадав, що місто не тільки оновлює тепломережі і замінює аварійні труби. (Цього року оновили понад 100 км труб на найбільш проблемних ділянках). А й запроваджує новітні технології для утримання мереж.

– У новому опалювальному сезоні «Київтеплоенерго» досліджуватиме тепломережі за допомогою дронів із тепловізорами. Головне завдання такої техніки — оперативне виявлення ймовірних пошкоджень та «слабких місць» тепломереж, моніторинг стану енергетичного обладнання, – повідомив Віталій Кличко. 

Нагадаємо, київські тепломережі будуть моніторити за допомогою дронів.

Титульне фото з відкритих джерел

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»