На Оболоні влаштують планову промивку водопровідної мережі

На Оболоні влаштують планову промивку водопровідної мережі

Згідно зі щорічним графіком, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

У зону робіт потраплять мережі по вул. Йорданська, вул. Архипенка, вул. Приозерна, вул. Прирічна, вул. Малиновського, вул. Тимошенка (від вул. Малиновського до ст. м. «Мінська»), просп. Оболонський.

Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 17 на 18 вересня, а саме з 23:00 до 03:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води № 2 на насосній водопровідній станції «Оболонь-І».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Нагадаємо, на одному зі столичних мостів обмежать рух.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»