Депутати з другої спроби проголосували за зміни до бюджету

Депутати з другої спроби проголосували за зміни до бюджету

За зміни до головного фінансового документа столиці проголосував 61 депутат – попередньо до проєкту рішення було внесено запропоновані депутатами коригування.

Нині депутатський корпус розглядає зміни до програми соціально-економічного розвитку столиці.

Також було підтримано додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників – «Київського метрополітену» та «Київпастрансу». Вони чи не найбільше постраждали під час карантинних заходів, зокрема через вимушену зупинку протягом березня-травня.

Для того, щоб підприємства могли безперебійно працювати і надалі, надаючи якісні послуги киянам, місто виділило фінансову підтримку для виплат заробітної плати працівникам цих комунальних підприємств. Зокрема, столичний метрополітен одержить із бюджету 161,8 мільйона гривень для покриття витрат на зарплату співробітникам, також на аналогічні цілі 279,8 мільйона гривень одержить «Київпастранс».

Мер столиці Віталій Кличко нагадав, що зміни до бюджету продиктовані наслідками пандемії – через кризу зменшилися надходження до бюджету, водночас є галузі, які потребують підтримки міста.

 Нам критично необхідно перерозподілити кошти на найважливіші сфери - на медицину, соціальний захист і на втілення інфраструктурних проєктів, – зазначив Віталій Кличко.