Дитячий садочок - онлайн: у столиці відновили успішний проект

Дитячий садочок - онлайн: у столиці відновили успішний проект

Дитячий садок онлайн для дітей 4-7 років знову доступний для киян і всіх охочих. Освітній інноваційний проєкт, створений міською владою під час карантинних заходів, щоб допомогти батькам зайняти дітей вдома.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

– Під час карантину ми успішно реалізували дитячий садок у форматі онлайн. Це була безпрецедентна, нова та актуальна ініціатива, яку відзначили не тільки ЗМІ вітчизняного рівня, а й міжнародного. На початку нового навчального року я радий повідомити, що ми знову готові продовжувати цей проєкт. Уже з цього місяця онлайн дитячий садок знову доступний, – заявив Валентин Мондриївський.

За його словами, дитсадком онлайн вже скористались понад 100 тисяч сімей – як Києва, так і всієї країни.

– Онлайн дитячий садок – це не заміна звичайним дитячим садкам, а можливість малечі в інноваційному інтерактивному форматі отримати дуже необхідні навички: емоційного інтелекту та ранньої профорієнтації (ознайомлення з професіями), які краще закладати із самого дитинства, – пояснив директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

Він додав, що з 3 вересня на порталі Освітнього Хабу міста Києва абсолютно безкоштовно діти можуть зануритись у цікаві історії, проявити свою емпатію до інших людей, формувати власний характер і навіть «попрацювати» пожежником, поліцейським, вчителем, лікарем або обрати інші цікаві та корисні професії.

– Ми не просто зняли відеоролики, а створили мультимедійні заняття у форматі SCORM, з анімацією та озвучкою, адже не всі наші маленькі користувачі у такому віці ще можуть самі читати, – розповіла про оновлений дитсадок онлайн директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Нагадаємо, оновлений дитячий садок відкрили в Оболонському районі.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»