Школи та садочки: у столиці закривають низку закладів через коронавірус

Школи та садочки: у столиці закривають низку закладів через коронавірус

Ще не встигли учні стомитися від школи, як через захворювання вчителів на коронавірус, на дистанційне навчання перевели два навчальні заклади Києва. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції.

– На сьогодні дві столичні школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Через захворювання учнів на коронавірус. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячі садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Я знову звертаюся до батьків: якщо зранку ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не ведіть її в садочок чи школу! Будьте уважними до здоров’я своїх дітей та безпеки інших дітлахів! – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в навчальних закладах. Усі муніципальні заклади освіти отримали необхідні дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Усі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус.

Учням та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють.

– Більше того, задля посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на закупівлю необхідних засобів для шкіл. До 40 мільйонів гривень. Спочатку, як я говорив, на ці заходи спрямували 30 мільйонів, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, столичні школи підготувалися до навчання: маршрути учнів та окреме харчування.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»