За два місяці у Києві порушили правила паркування на 2,7 мільйона гривень

За два місяці у Києві порушили правила паркування на 2,7 мільйона гривень

За порушення правил паркування транспортних засобів протягом липня-серпня 2020 року до столичного бюджету надійшло 2 677 232 грн.

Про це інформували в Департаменті транспортної інфраструктури.

Серед найчастіших порушень:

  • зупинка на пішохідному переході (15 026 постанов);
  • зупинка на виїзді з прилеглих територій (5 439 постанов);
  • зупинка на смугах громадського транспорту (4 274 постанови).


– У середині серпня ми в тестовому режимі запустили функцію електронного звернення на отримання автомобіля через додаток Kyiv Smart City. Із 17 серпня за електронними заявами видано 1581 транспортний засіб. Завдяки цій функції черги в пунктах видачі зменшилися на 30%, – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Безпечно припаркувати автомобіль можна лише на спеціально відведених для цього майданчиках, сплативши за паркування в будь-який зручний спосіб: у паркоматі, мобільному додатку, за допомогою SMS чи паркувального талону. 

У разі порушень правил паркування й евакуації автомобіля сплатити штраф та оформити документи для видачі автомобіля можна за допомогою додатку Kyiv Smart City. У ньому слід перейти до вкладки «Міські сервіси» – «Сервіси водія» – «Евакуація» і ввести номер автомобіля та необхідні дані. Згідно з інструкціями можна забрати автомобіль зі штрафмайданчика.

Нагадаємо, розпечений асфальт у Києві заливають водою.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»