«Книгарня на колесах» приїде у парки столиці

«Книгарня на колесах» приїде у парки столиці

Найкращий подарунок дитині до Дня знань - крута книжка. А якщо люди не йдуть у книгарні, то книгарні приїжджають до них. Тож останніми вихідними літа «Книгарня на колесах» курсуватиме київськими парками.

- «Книгарня на колесах» привозить найкращі книги українською мовою для дітей та дорослих за спеціальною ціною. На книги нашого видавництва («Моя книжкова полиця») у нас до 25 % знижки. Одна із найпопулярніших - «Рексик. Велика книга пригод». Також великий інтерес до серії для найменших про мікроби, політику, економіку. Дитячі видання – це безумовний лідер продажів. Але, ми помітили, що коли дорослі купують подарунки дітям, то й собі можуть взяти роман чи збірку поезій, - розповіла «Вечірньому Києву» координаторка проекту «Книгарня на колесах» Ніна Салій.

Саме через те, що книгомобіль пропонує суттєві знижки знаючі батьки уже відслідковують його маршрут.

Тож цими вихідними книгомобіль із 10:00 до 18:00 припаркується у таких парках:

  • Субота - Ландшафтний дитячий парк на Пейзажній алеї
  • Неділя  - Сирецький парк (біля головного входу)

-Пам’ятайте, що придбати книгу - означає проінвестувати в себе, своїх дітей та добробут країни. Свідоме рішення витрати кошти на культурний продукт - це перший крок до нової якості життя, - наголошують у компанії «Моя книжкова полиця».

Книгомобіль «Книгарня на колесах» привозить найкращі книги українською мовою для дітей та дорослих за спеціальною ціною. А разом із цим особливу атмосферу у вигляді теплих зустрічей з талановитими авторами, лекції, виїзні читанки для малечі, конкурси, розіграші та інші цікаві активності.