Скоротилися черги в дитсадки

Скоротилися черги в дитсадки

Влаштувати дитину в дитсадок для багатьох батьків Києва неабияке випробування.  Міська влада про цю проблему знає, і усілякими способами шукає вирішення. Є уже перші результати - черга до дитсадків станом на вересень 2015 року скоротилася майже на 15 % – з 14-ти до 12-ти тисяч місць. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи з Днем дошкілля всіх вихователів та працівників дитсадків столиці.

- Нестача дитячих садків – одна з найгостріших проблем міста, яку команда мера Віталія Кличка успішно вирішує, незважаючи на складні економічні умови. За рахунок відкриття двох нових дитсадків у Дарницькому та Солом’янському районах столиці, відновлення 74 додаткових груп для дошкільнят, Києву вдалося скоротити чергу майже на 2 тисячі місць, – зазначила вона.

При цьому Ганна Старостенко запевнила, що столична влада працюватиме над цим питанням і надалі, і до кінця року відкриють декілька нових дитячих садків. Крім того, завдяки меру Віталію Кличку, Київ отримав 4,5 млн євро на відновлення додаткових груп у дитсадках, тож протягом двох наступних років у столиці додатково відкриють майже 100 додаткових груп для більше ніж двох тисяч малюків.