Мешканці 180 будинків на Оболоні залишились без гарячої води

Мешканці 180 будинків на Оболоні залишились без гарячої води

Через пошкодження магістральної тепломережі на вулиці Йорданській, без гарячої води тимчасово залишилися мешканці 180 житлових будинків на Оболоні.

Про це повідомили у КП «Київтеплоенерго».

– Сьогодні о 10:45 спеціалісти виявили два експлуатаційні пошкодження магістральної тепломережі діаметром 700 мм за адресою: вул. Йорданська, 14. Трубопровід був прокладений майже 50 років тому. Аварійно-відновлювальна бригада оперативно локалізувала місце пошкодження й розпочала ремонтні роботи, – пояснили у КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, що у місті Києві 80% теплових мереж вичерпали свій нормативний термін експлуатації та потребують заміни. Минулого року в столиці розпочата масштабна програма реконструкції тепломереж і замінено 130 км. Цього року ведуться роботи із заміни 100 км старих трубопроводів на сучасні попередньо ізольовані.

Відновлять послугу – після завершення ремонтних робіт 21 серпня.

Детальна інформація про причини відсутності та терміни відновлення послуги з гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»