На ДВРЗ у Києві встановлюють сучасні безшумні колії для трамваїв

На ДВРЗ у Києві встановлюють сучасні безшумні колії для трамваїв

Наближається до фіналу реконструкція трамвайної лінії у мікрорайоні ДВРЗ.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Тут будуть сучасні, безшумні колії за європейськими стандартами. Роботи проводяться за технологією «оксамитового шляху» з використанням безстикових рейок і сучасних кріплень, що максимально знижують рівень шуму під час руху трамваїв. Наразі на вулиці Алматинській (ділянка від вулиці Празької до розворотної петлі на ДВРЗ) тривають роботи зі встановлення нового рейкового покриття. Попереду – влаштування нових зупинкових платформ.

– У попередні два роки відбулися якісні зміни у дорожньо-транспортній інфраструктурі мікрорайону ДВРЗ. Так, минулого року був повністю завершений капітальний ремонт вулиці Алматинської (автопроїзди, тротуари, освітлення тощо) і шляхопроводу, розташованого на цій вулиці – два об’єкти, які були масштабно відремонтовані вперше за понад 50 років, – нагадав Олександр Густєлєв.

Цьогоріч у складі будівництва вул. Довбуша (від Броварського проспекту до ДВРЗ) вже завершено ремонт вулиць Макаренка, Вільхової та існуючої в нинішніх параметрах вулиці Довбуша, триває влаштування велодоріжки, яка зв’яже житловий масив ДВРЗ зі станцією метро «Лісова».

Нагадаємо, у центрі столиці встановили 6 автоматичних вбиралень.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»