Правоохоронці розповіли, як киянам правильно їздити на електросамокатах

Правоохоронці розповіли, як киянам правильно їздити на електросамокатах

Як безпечно їздити вулицями міста на електросамокаті? Пам’ятку для користувачів двоколісних опублікували на сторінці Головного сервісного центру МВС.

– Життя у великих містах не мислиме без пересування. Якщо любиш свободу, більше ніж мамин борщ? А усвідомлення себе приходить лише з вітерцем, під Бон Джові та за кермом електросамокату? З турботою до наших водіїв, радимо власникам електросамокатів дотримуватися певних правил на дорогах, – зазначають у Головному сервісному центрі МВС України.

Зокрема «водіям» двоколісних рекомендують одягати шолом, мати світловідбиваючі елементи на одязі, під час руху не заглядати у телефон.

Крім того, їздити можна велодоріжками або краєм проїжджої частини.

Окрема вимога – їздити тверезим!

Для мешканців Києва ці поради особливо актуальні, бо днями на вулицях міста Компанія Bolt розмістила пункти прокату електросамокатів.

Київський міський голова Віталій Кличко зазначив, що такі пункти є несанкціонованими, адже компанія зробила це без погодження з містом.

Віталій Кличко звертаюся до депутатів Верховної Ради розробити та внести на одному з найближчих засідань зміни до законодавства про дорожній рух. І визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»