Нові балки та асфальт: до Дня Незалежності пустять транспорт Борщагівським шляхопроводом

Нові балки та асфальт: до Дня Незалежності пустять транспорт Борщагівським шляхопроводом

На Кільцевій дорозі поменшають затори – уже за два тижні відновлять проїзд транспорту оновленим Борщагівським шляхопроводом.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і оприлюднив коротке відео про те, як тривають роботи на об’єкті, інформують у пресслужбі мера.

– Ми завершуємо капітальний ремонт Борщагівського шляхопроводу. І вже за два тижні плануємо відновити проїзд транспорту у напрямку Кільцевої дороги. А 1 вересня – повністю завершимо капітальний ремонт цього об’єкту. Сьогодні на ньому ще тривають масштабні роботи. До кінця цього тижня завершать влаштування конструкцій тротуарів та гідроізоляції автопроїзду. А з 17 серпня розпочнуть асфальтування цієї частини об’єкту. Ми розуміємо, що ремонт ускладнює рух транспорту. Але нагадаю, ми оновлюємо об’єкт, який не бачив ремонту з 1967 року. Тобто 53 роки! І робимо це, не перекриваючи рух повністю, – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що минулого року оновили лінію швидкісного трамваю. Для цього довелося майже повністю розібрати стару конструкцію споруди. Бо, за словами фахівців, міст міг обвалитися.

У травні ж цього року дорожники завершили капітальний ремонт першої черги Борщагівського шляхопроводу. Оновлюють не тільки саму конструкцію, а й під’їзди до шляхопроводу.

– Як кажуть фахівці, тут довелося фактично побудувати новий шляхопровід. Замінили 23 опори, встановили 76 нових балок. Повністю оновили проїжджу частину, включно з бетонуванням її основи, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, до кінця року на Троєщині відремонтують майже 100 дворів.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»