Троєщина і Галерний: на яких пляжах столиці можна купатися

Троєщина і Галерний: на яких пляжах столиці можна купатися

Пляж «Троєщина» наразі є одним із трьох пляжів міста, на якому можна спокійно відпочивати.

Про це повідомили у Деснянській райдержадміністрації.

Всього ж у Києві 14 пляжів, на 11 з яких виявили кишкову паличку. На цих пляжах спеціалісти Держпродспоживслужби не рекомендують купатися. Повноцінно можна відпочивати (і купатися) на пляжах «Троєщина» в Деснянському районі, «Галерний» у Голосіївському та «Пуща-Водиця» в Оболонському.

У Держпродспоживслужбі зазначають«проби води з водойм столиці, відібрані 3 серпня, не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів».

Зокрема, встановлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах Києва: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Чорторий» та «Вербний».

До покращення показників якості води у водоймах цими пляжами можна користуватися виключно як зонами відпочинку – без купання.

Крім того, Держпродспоживслужбою зафіксовані плаваючі домішки (дрібні водорості) на пляжі «Галерний», запах на пляжі «Галерний», водневий показник – пляжі «Райдуга», «Галерний» та «Вербний», а також виявлена біохімічна потреба в кисні (нестача кисню) – пляж «Райдуга».

Фото Олександра БАРКІНА, «Вечірній Київ»