На Виноградарі замінюють кілометри мереж

На Виноградарі замінюють кілометри мереж

Понад 10 тисяч київських сімей, які мешкають на Виноградарі, матимуть надійне забезпечення теплом взимку. Київтеплоенерго замінює 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків на проспектах Порика, Правди і Свободи та вул. Світлицького.

Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків – майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут виявлено більше 60 пошкоджень. Нові труби європейського зразка, з системою сигналізації у випадку пошкодження, мають строк служби близько 50 років.

– Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут замінюємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів Цельсія. Завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та благоустрій території плануємо до 30 вересня, – зазначив Василь Деревицький, директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, у Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломереж столиці – 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни.

Другий рік поспіль Київтеплоенерго реалізує програму реконструкції тепломереж. Минулого літа в столиці було замінено 130 км трубопроводів, а цього – більше 100 км.

Наймасштабніші роботи ведуться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та центральній частині міста.