У столиці розвантажать центр міста від заторів

У столиці розвантажать центр міста від заторів

Центр столиці розвантажать від автівок, створюючи перехоплюючі паркінги поблизу станцій метро.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Перехоплюючі паркувальні майданчики облаштують поблизу шести станцій метро. І перший з них – біля метро «Видубичі» – вже місяць як працює. Це парковка на 193 місця. Там встановили нове освітлення, транспортне та пішохідне огородження, навігацію. Облаштували 2 пішохідні переходи, зробили дорожню розмітку. Проклали також оптоволокно та встановлять найближчим часом 10 камер відеоспостереження, – повідомив Віталій Кличко.

Сьогодні міська влада тестує, чи матиме попит цей паркінг, та що треба ще зробити, аби людям було зручно. В середньому щодня на паркінгу «Видубичі» залишають 120-140 автівок. 

– Перехоплюючі паркінги зробимо на в’їздах у столицю за п’ятьма напрямками. Поблизу станцій метро «Академмістечко», «Святошин», «Червоний Хутір», «Іподром», «Сирецька». Загалом на них зможуть розміститися близько 2 тисяч автомобілів. Облаштовуючи перехоплюючі паркінги, місто надає водіям альтернативу – залишити авто на паркінгу та рухатися далі громадським транспортом. Завдяки цьому ми розвантажимо центральну частину міста від приватного транспорту і зменшимо затори у столиці, – підкреслив мер.