Київрада відкриє свій двір для паркування автомобілів у вихідні та свята

Київрада відкриє свій двір для паркування автомобілів у вихідні та свята

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке «відкриє» внутрішній двір Київради для загального користування.

Про це повідомили у пресслужбі Київради.

Кияни та гості столиці у вихідні та святкові дні матимуть змогу використовувати територію у дворі адмінбудівлі за адресою: вулиця Хрещатик, 36, для стоянки власних легкових автомобілів.

Умова доступу до парковки Київради – наявність вільних місць та дотримання правил відвідування території. Не порушувати громадський порядок, зберігати чистоту, розміщувати авто відповідно до розмітки. 

– 10% місць буде відведено для електромобілів. Також у дворі передбачені зарядні станції для електромобілів і виділені  місця стоянки для людей з інвалідністю. Заїзд буде відкритий зі сторони вулиці Пушкінської, – розповідає заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Він переконаний, що таке рішення дозволить зменшити проблему із паркуванням у центральній частині міста. Адже попри те, що кількість пакувальних майданчиків зростає, проблема, де розмістити своє авто, ще доволі актуальна.

– Планується, що місце для стоянки автомобілів у дворі Київради буде безкоштовним. Графік роботи: з 8:00 до 22:00, – зазначив Володимир Прокопів.