400 нарядів: українські дороги посилено патрулюють

400 нарядів: українські дороги посилено патрулюють

В Україні розпочали посилене патрулювання автодоріг, у зв’язку з великою кількістю ДТП.

Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції України.

За словами Голови Національної поліції України Ігоря Клименка, упродовж липня поточного року на українських автошляхах сталося трохи більше тисячі ДТП, у яких постраждали люди.

Зокрема, в результаті дорожньо-транспортних пригод 1 218 людей отримали травми, ще 168 громадян – загинули.

З огляду на загострення ситуації, керівництво Національної поліції вирішило провести профілактичне відпрацювання до кінця літа. До його проведення будуть залучені підрозділи блоку превентивної діяльності

– Ми назвали ці відпрацювання «безпечне шосе». Мета наших дій – підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Нині «гаряча» пора на дорогах: люди їдуть на відпочинок, повертаються додому. Потік транспорту суттєво збільшився, а з ним – і кількість ДТП. Ця статистика змушує нас діяти рішучіше. Тому для безпеки кожного водія, пасажира та пішохода на автошляхах держави несуть службу майже 400 нарядів патрульної поліції, – наголосив глава відомства.

Зокрема, йдеться про виявлення фактів керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, виїзду на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму. Також правоохоронці звертатимуть увагу на дотримання учасниками дорожнього руху правил обгону, проїзду перехресть і пішохідних переходів, користування ременями безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема дітей.

– Я маю велику надію на те, що нам разом з вами вдасться зменшити кількість аварій та смертність на автошляхах України, – зауважив Ігор Клименко.