У Києві 2-річна дитина вживала алкоголь разом із матір’ю

У Києві 2-річна дитина вживала алкоголь разом із матір’ю

Горе-мати, разом із сусідами, вживала спиртні напої та не звернула увагу на те, що її малолітня дитина, яка була поруч, також випила алкоголь.

Про це повідомили у відділ комунікації поліції Києва.

Вчора, 21 липня, до Подільського управління поліції від лікарів надійшло повідомлення про те, що з вулиці Нижньоюрківська госпіталізовано 2-річну дівчинку з гострим алкогольним отруєнням. За вказаною адресою негайно виїхали працівники сектору ювенальної превенції.

Як зазначив старший інспектор ювенальної поліції Подільського управління поліції Євген Пастухов, правоохоронці поспілкувались із сусідами та оглянули помешкання, в якому проживає малолітня.

– Ми встановили, що жінка, разом із сусідами, на кухні гуртожитку вживала спиртні напої. Її малолітня донька знаходилась поруч та випила алкоголь. Коли дитині стало зле, сусіди викликали лікарів. Ми відвідали лікарню та дізналися, що після отримання першої медичної допомоги дівчинці стало краще та зараз її здоров’ю нічого не загрожує, – коментує Євген Пастухов.

Відносно матері складено протокол. за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Санкція статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян.