Суд заарештував винуватця ДТП, яка призвела до смерті родини

Суд заарештував винуватця ДТП, яка призвела до смерті родини

Шевченківський районний суд Києва арештував водія автомобіля «Мерседес» Антона Желепу, на 2 місяці без права внесення застави.

Про це повідомляє портал «Українська Правда».

За попередніми даними, 12 липня у результаті ДТП на Столичному шосе, загинули 4 членів сім’ї.

Суддя Євгеній Сидоров підтримав клопотання прокурора. Сам фігурант на засіданні суду повністю визнав свою провину та відмовився від послуг адвоката.

Окрім цього, Желепа розповів, що офіційно ніде не працевлаштований, одружений, має трьох дітей. Він підтвердив, що раніше притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності.

– Все, що каже прокурор, – правда. Можна, я не буду нічого говорити? – говорить Желепа.

За словами прокурорки Дар’ї Мілюкової, Желепа повідомив слідству, що «їхав у магазин», але більше «нічого не пам’ятає». У підозрюваного було взято зразки на наявність наркотичних речовин в організмі, але результати експертизи наразі не відомі. На місці драгер показав 1,3 проміле алкоголю в крові Желепи.

Стосовно автомобіля «Mersedes», яким керував підозрюваний, Дар’я Мілюкова зазначає, що наразі слідство перевіряє дві версії: що Желепа викрав авто, і що власник сам дав йому ключі.

Щодо віку дітей, які стали жертвами аварії, вона уточнила, що загинула дівчинка 4 років та хлопчик 10 років, ще один син загиблого в ДТП подружжя – 14 років – у лікарні в тяжкому стані.