Альпіністи демонтували рекламу з будинків у центрі столиці

Альпіністи демонтували рекламу з будинків у центрі столиці

Від реклами почистили дахи та фасади будинків, які «виходять» на Майдані Незалежності.

Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

– Ці будинки бачили багато: розбудову центру, проголошення Незалежності, революції.. Але довгий час не бачили власного спокою. Наразі крок за кроком у правовому руслі і попри тиск ми повертаємо їм достойний вигляд, – зазначив Олександр Смирнов.

Згідно з чинними Правилами, такі рекламні конструкції знаходилися на будівлях незаконно: розташовувалися вище першого поверху та в декілька разів перевищували за розмірами норму. Для демонтажу декількох таких гігантів КП «Київреклама» навіть довелося залучати підрядну організацію альпіністів. Щоправда певні конструкції власники прибрали самі, решта – демонтовано силами комунального підприємства.

– Рекламна конструкція FINBANK на даху будівлі Бориса Грінченка, 1 – останній виклик. Балансоутримувачу, кому ввірена дана будівля – Державному підприємству «СПЕЦАГРО» неодноразово було направлено вимоги про демонтаж незаконної конструкції (оскільки сам банк знаходиться на стадії ліквідації). Тож, давайте попри все вірити в добропорядність і сподіватися, що Державне підприємство демонтує конструкцію, як то має бути. А Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, кому підпорядковується ДП, позитивно вплине на цей результат. Від нас – обіцяємо відзвітувати палкою вдячністю! – наголошує Олександр Смирнов.

Нагадаємо, на бульварі Лесі Українки демонтували вивіски із цікавого будинку.