У Києві відкриють ще три будинки сімейного типу

У Києві відкриють ще три будинки сімейного типу

У Києві відкриють ще 3 дитячих будинки сімейного типу. Це передбачено рішенням Київради, яка внесла зміни до міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки».

Про це повідомили в пресслужбі Київради.

Наразі в столиці функціонує вже 26 дитячих будинків сімейного типу. У березні цього року ще 3 службові квартири в новобудовах було передано районним у місті Києві державним адміністрація для відкриття нових дитячих будинків сімейного типу, в кожному з яких виховуватиметься від 5 до 10 посиротілих дітей.

– Одним з головних завдань міської влади є забезпечення права кожної дитини, яка залишилась без батьків, на виховання в сім'ї. Адже сьогодні в столиці 2 390 дітей мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Із них 90% влаштовані до сімейних форм виховання (опіка, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу). Відкриття ще трьох дитячих будинків сімейного типу в столиці дасть можливість більшій кількості дітей реалізувати своє право на проживання і виховання у сімейному оточенні, – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко. 

Для облаштування 3 будинків сімейного типу місто передбачило 6,9 мільйона гривень. 

Нагадаємо, у київських школах проведуть жеребкування для першокласників.