На Подолі голова району перевірив місця стихійної торгівлі

На Подолі голова району перевірив місця стихійної торгівлі

Рейд проти стихійної торгівлі на Подолі сьогодні провели голова Подільської РДА Віктор Смирнов та начальник Подільського управління поліції ГУ Національної поліції в місті Києві Павло Василенко.

Вони проінспектували вулиці біля станції метро «Тараса Шевченка». Голова району поспілкувався з продавцями щодо встановлення «незаконних» яток. Про це повідомили в Подільській РДА.

– Стихійна торгівля продуктами харчування в умовах карантину – небезпечне джерело поширення коронавірусної інфекції. Але, на жаль, не завжди громадяни розуміють небезпеку для здоров’я придбання харчових продуктів у таких місцях. Необхідно, щоб усі подоляни налаштувались на боротьбу зі стихійною торгівлею. Єдиний правильний спосіб боротьби – не купувати харчі й інші товари у місцях стихійної торгівлі, зауважив Віктор Смирнов.

Крім того, очільник району відвідав сільськогосподарський ярмарок, що на вулиці Юрківській.

Він перевірив дотримання протиепідемічного режиму та виконання встановлених обмежень з метою профілактики коронавірусної хвороби: маскового режиму, належний захист харчових продуктів та проведення температурного скринінгу відвідувачам.

Після перевірки голова району дав доручення разом із поліцейськими проводити рейди, виявляти місця стихійної торгівлі та притягувати винних до відповідальності.

Нагадаємо, за день у столиці виявили дев'ять порушень карантину в магазинах та ресторанах.