У столиці перевірять літні тераси ресторанів

У столиці перевірять літні тераси ресторанів

Сезон літніх майданчиків біля ресторанів та кафе у столиці відкрито.  

Часто підприємці, дбаючи про комфорт своїх клієнтів, розміщають літні тераси таким чином, що вони фактично блокують вулиці та заважають пішоходам.

Тож у Департаменті міського благоустрою нагадують про те, що починаються перевірки споруд. Інспектори КП «Київблагоустрій» виходять на місце, переміряють споруду та вручають приписи з вимогою надати дозвільні документи та привести майданчик до потрібних розмірів.

Якщо протягом трьох днів підприємці не виконають умови припису, то інспектори документують порушення і передають акт до Департаменту містобудування та архітектури задля подальшого анулювання дозвільних документів.

Після того, як дозвільні документи анульовані, Департамент міського благоустрою надає доручення КП «Київблагоустрій» демонтувати вже незаконний літній майданчик

– Погодьтесь, це більш ніж лояльна процедура, де кожен підприємець має змогу протягом 3-х робочих днів привести свій літній майданчик до розмірів, які зазначені в документах. Але, на мою думку, цього можна уникнути, якщо одразу зробити так, як треба, – зазначає заступник директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Нагадаємо, щотижня комунальники звітують про десятки демонтованих яток, кавомашин, які розміщенні з порушеннями.

Нагадаємо, ресторанам та кафе дозволили приймати киян усередині приміщень.