Місто не дозволить звести готель на Володимирському узвозі

Місто не дозволить звести готель на Володимирському узвозі

Місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі та буде оскаржувати рішення шостого апеляційного адміністративного суду в Верховному суді України.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, коментуючи рішення апеляційного адмінсуду, який зобов’язав Департамент містобудування і архітектури надати ТОВ «Етрекс» містобудівні умови та обмеження для проєктування готельного комплексу на Володимирському узвозі.

– Справді, є таке рішення шостого апеляційного адміністративного суду. Але міська влада з цим рішенням категорично не згодна. І зараз ми готуємо всі необхідні документи, аби оскаржити його у Верховному суді України. Хочу наголосити, що Департамент містобудування та архітектури КМДА неодноразово відмовляв у наданні компанії «Етрекс» містобудівних умов та обмежень для проєктування готельного комплексу. Нагадаю, ця територія відноситься до буферної зони Софії Київської та перебуває під охороною ЮНЕСКО, – наголосив Кличко.

Він нагадав, що і окружний адміністративний суд Києва відмовив ТОВ «Етрекс» у задоволенні позову щодо надання містобудівних умов. Проте апеляційний суд вирішив інакше. 

– На жаль, суди часто, без необхідних галузевих знань, зокрема, у сфері містобудування, ухвалюють рішення, що потім впливають на зовнішній вигляд столиці. А забудовники користуються недосконалим законодавством для отримання за допомогою судів різних дозвільних документів. Хочу підкреслити: місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі. І буде оскаржувати рішення шостого апеляційного адміністративного суду в Верховному суді, – підкреслив Віталій Кличко.