Місто допомагає постраждалим внаслідок вибуху на Позняках: вже переселили 45 людей

Місто допомагає постраждалим внаслідок вибуху на Позняках: вже переселили 45 людей

Місто надає необхідну допомогу всім постраждалим в наслідок вибуху будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. Вже переселили 45 мешканців.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко ввечері в коментарі журналістам на місці події, інформує пресслужба мера.

За його словами, вже розгорнули польове наметова містечко для людей, які мешкають у будинку, де стався вибух. Також міська влада організувала необхідне медичне забезпечення та  забезпечення їжею. 

– Ми надаємо допомогу всім, хто до нас звернулися. 45 людей тимчасово будуть жити в одному із столичних інтернатів. Також «Укрзалізниця« надала номери в готелях для постраждалих. Частина людей вирішили пожити у родичів та знайомих, сказав Віталій Кличко. 

Він підтвердив, що під завалами в будинку рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого. На цей час це вже третя жертва вибуху. Невідомою залишається доля ще трьох людей. 

– Рятувальники працюватимуть цілодобово і в них є все необхідне обладнання для роботи в таких умовах. Аби не трапилося повторних обвалів, вже завершили монтаж укріплюючих балок на 1 та 2 поверхах будинку. Також фахівці обстежують сусідні будинки. Нам треба точно знати, в якому вони стані, аби не наражати на небезпеку людей. Щодо будинку, де стався вибух, – фахівці кажуть, що, скоріш за все, його доведеться демонтувати. І головне – нам потрібно встановити причину вибуху, зазначив мер столиці.

Кличко також поспілкувався з мешканцями будинку, де стався вибух.  І запевнив їх, що поліція буде цілодобово охороняти периметр біля будинку, аби не було випадків мародерства. Також Кличко закликав людей не намагатися без дозволу рятувальників заходити в свої помешкання.

Нагадаємо, після вибуху: хто залишився під завалами на Позняках.