Як киянам відпочивати біля води безпечно

Як киянам відпочивати біля води безпечно

У спеку рятувальники на пляжах пояснюють киянам, як безпечно відпочивати на воді. Сьогодні спеціальні рейди проводили у Святошинському та Оболонському районах.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у м. Києві.

За статистикою, з початку 2020 року вже загинуло 15 осіб на водних об’єктах міста. Тому, аби попередити загибель людей на воді, рятувальники з настанням перших сонячних днів почали масово проводити рейди серед тих відпочиваючих, які вже відкрили для себе купальний сезон, – зазначають рятувальники.

Сьогодні, 17 червня, рятувальники Святошинського району навідалися до Святошинського озера. Вони попередили відпочиваючих, що купатися необхідно лише на офіційних пляжах, де перевірене дно та чергують рятувальники, які у разі виникнення надзвичайної ситуації зможуть надати необхідну допомогу. Під час рейду батькам нагадували, що не можна дозволяти дітям купатися без нагляду дорослих.

Рятувальники Оболонського району провели рейд біля Кирилівського озера. Оскільки озеро знаходиться у лісопарковій зоні, вони не лише розповіли правила безпечного відпочинку на воді, а й нагадали містянам, про те, що необхідно оберігати природу від пожеж.

Під час проведення бесіди рятувальники Святошинського та Оболонського районів роздавали інформаційні листівки та брошури, аби відпочиваючі мали змогу детальніше ознайомитись із правилами безпеки та поділитись ними з рідними та близькими людьми.

Нагадаємо, на Оболоні водолази витягли з Дніпра тіло потопельника.