За порушення карантину ресторани заплатять до 340 тисяч грн

За порушення карантину ресторани заплатять до 340 тисяч грн

Міська влада посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– В усіх районах столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій, Держпродспоживслужби, Департаменту благоустрою, Національної поліції та муніципальної охорони, сказав Кличко.

Мобільні групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших. І, в разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення. 

– Штрафи за такі порушення для громадян складають від 17 до 51 тисячі гривень, А на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч. А в разі виявлення значних порушень, заклад можуть закрити – до їх усунення. За місяць роботи групи перевірили  понад 2 тисячі об’єктів. Було складено 325 протоколів про порушення, – повідомив Кличко. 

Зокрема, порушення зафіксували в роботі ресторанів та нічних клубів, які не мали права працювати. Також – щодо недотримання масочного режиму та соціальної дистанції громадянами.