За літо у столиці замінять 100 кілометрів зношених трубопроводів

За літо у столиці замінять 100 кілометрів зношених трубопроводів

Продовжується комплексна програма реконструкції тепломереж Києва, розпочата минулого року. Цього літа столична теплова інфраструктура отримає 100 км нових сучасних трубопроводів, збудованих із попередньо ізольованих труб із запірною арматурою європейської якості.

Про це повідомляє Київтеплоенерго.

Це дозволить у майбутньому зменшити кількість аварійних пошкоджень, особливо в опалювальний сезон, знизити тепловтрати та підвищити енергоефективність теплових мереж, 80% яких відпрацювали свій термін експлуатації. Гарантійний термін труб складає в середньому 40-50 років. Пів століття цією мережею можна користуватися безпечно. Теплоносій без аварій та без втрат курсуватиме до батарей та кранів мешканців столиці. За Програмою соціально-економічного розвитку Києва та інвестиційною програмою Київтеплоенерго на реконструкцію буде спрямовано 450 млн гривень.

У минулому році Київтеплоенерго замінило близько 130 км трубопроводів, що відпрацювали свій нормативний термін експлуатації та мають найбільшу кількість пошкоджень. Як результат – в опалювальному сезоні 2019-2020 на 10% зменшилась аварійність.


Роботи з реконструкції мереж проводитимуться у всіх районах Києва. Наймасштабніші роботи плануються на Виноградарі, Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та в центральній частині міста. 

 Станом на сьогодні замінюємо мережі на 10-и із 28-и запланованих ділянок. Роботи ведуться на вулицях Озерній, Тичини, Заболотного, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі. Зношені трубопроводи, які вичерпали свій нормативний термін експлуатації і мають велику кількість пошкоджень (наприклад, на Озерній за останні 5 років було виявлено і усунено 29 пошкоджень) замінюються на нові попередньо ізольовані, – повідомив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».


УВАГА

Терміни відключення послуги гарячого водопостачання залежать від обсягів проведення робіт. Конкретно щодо кожної ділянки, де проводяться роботи, клієнти можуть дізнатися інформацію за допомогою оголошень в будинках, листівок у поштових скриньках, а також на онлайн мапі на сайті Київтеплоенерго.

Також інформацію про причини та терміни відключення гарячої води можна дізнатися у Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 або (044) 500-15-57 (з мобільного), а також за номером 15-51 та (044) 247-40-40.

Нагадаємо, асфальтове покриття масово замінюють на Березняках.