Київські науковці візьмуть участь у розробці телескопічних автопідйомників

Київські науковці візьмуть участь у розробці телескопічних автопідйомників

Науковці КПІ працюватимуть над розробкою підйомників висотою до 75 м – саме такі є найбільш затребуваними більшістю підприємств.

Про це повідомили у пресслужбі КПІ.

– Для виготовлення телескопічних конструкцій науковці консультуватимуться з південнокорейською компанією Horyong Co. LTD, яка є світовим лідером у випуску автопідіймачів та автодрабин. Керівництво компанії погодилося на спільне виробництво підіймачів на базі Херсонського машинобудівного заводу. Уже підписали відповідну угоду про співпрацю, повідомили в КПІ.

Вони зазначають, що досі науковий парк «Київська політехніка» КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з ПрАТ «УПК «УКРПОЖСЕРВІС»» та ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО» мали досвід роботи над телескопічними автопідіймачами з висотою від 30 до 58 метрів.

Вперше в Україні вдалося освоїти серійний випуск 30-метрових телескопічних автопідіймачів.

За прогнозами, виготовленої в Україні висотної техніки вистачить як для внутрішніх потреб, так і для експорту за кордон. Враховуючи усі перспективи, керівництво «Київської політехніки», ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО» та Херсонського машинобудівного заводу звернулися до Кабінету Міністрів з пропозицією сформувати державне замовлення на означену техніку та сприяти в отриманні інвестицій для серійного виробництва вітчизняних телескопічних автопідіймачів.

Нагадаємо, у київському університеті створили додаток для розпізнавання мови жестів.