Учасникам пробного ЗНО повернуть кошти

Учасникам пробного ЗНО повернуть кошти

Учасникам пробного ЗНО, яке було заплановано на 15 і 17 червня, повернуть кошти, через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти.

Про це повідомляє Міносвіти. 

Спільно із Міністерством фінансів, готується порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення. Зареєстровані учасники зможуть скласти пробне тестування не в закладах освіти, а вдома.

З 15 до 19 червня включно учасники пробного ЗНО зможуть завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
Якщо не вдається зайти в особисті кабінети учасників пробного ЗНО на сайтах РЦОЯО, можна завантажити зошити і скористатися сервісом визначення результатів на сайті УЦОЯО.
Інструкцію, як скласти тести та отримати свій результат пробного ЗНО, розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платною послугою для учасників. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону. У вартість пробного ЗНО входить оплата послуг за виконання обсягу робіт:

▪ укладання тестів;
▪ переклад цих тестів мовами національних меншин;
▪ підготовка, друк та комплектування тестових зошитів, бланків відповідей та інформаційних бюлетенів;
▪ доставка матеріалів до пункту тестування;
▪ оплата праці працівникам, які залучені до організації та проведення;
▪ виконання заходів із визначення результатів пробного ЗНО.

Детальна інформація щодо повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде розміщена на сайтах МОН та Українського центру оцінювання якості освіти після офіційного погодження.