У Києві розбили стіни шістьох квартир, щоб спіймати кота

У Києві розбили стіни шістьох квартир, щоб спіймати кота

У Дніпровському районі рятувальники, разом із волонтерами Київської служби порятунку тварин, за допомогою місцевих жителів дістали кошеня із вентиляції багатоповерхівки на бульварі Ігоря Шамо, 14.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Києві.

– Півторамісячне котеня застрягло у вентиляційній шахті будинку. Маленька, безпомічна тваринка за кличкою Гаррі знаходилась там уже 3 доби і мешканці все ніяк не могли його дістати назовні. Рятувальники 5-ДПРЧ, які виїхали на допомогу мешканцям будинку, за зовнішніми ознаками виявили, що кошеня знаходиться за стіною ванної кімнати однієї із квартир на 15-му поверсі. За допомогою шанцевого інструменту бійці почали демонтувати частину стіни для порятунку тварини, але Гаррі, лякаючись, втікав по шахті все нижче і нижче, розповіли у столичному управлінні ДСНС.  

За допомогою тепловізора рятувальники поверх за поверхом визначали його пересування та демонтували стіни 6-ти сусідніх помешкань, аби зловити кошеня.

– Небайдужі мешканці, котрі дві доби намагались самостійно дістати котика, уже й не сперечались щодо руйнування їхніх стін. Нарешті, через кілька годин бійці, демонтувавши стіну у черговій ванній кімнаті, за допомогою рятувальної мотузки та ловчої петлі витягли маленького утікача, який застряг у шахті однієї із квартир на 8-му поверсі, – розповіли рятувальники.

Вони додали, що врятоване кошеня було налякане та безсиле. 

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у столиці з-під землі дістали чоловіка.