Для літніх і сезонних майданчиків у Києві пропонують символічну сплату пайової участі

Для літніх і сезонних майданчиків у Києві пропонують символічну сплату пайової участі

Бюджетна комісія Київради підтримала плату в 1 гривню пайової участі для літніх та сезонних майданчиків. За проєкт рішення мають проголосувати депутати Київради на одному із засідань Київської міської ради.

Про це повідомила пресслужба Київради.

Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила проєкт рішення «Про деякі питання підтримки суб’єктів господарювання, що надають послуги у закладах громадського харчування». Йдеться про сплату пайової участі літніх та сезонних майданчиків у розмірі 1 гривні. 

– Ми розуміємо, що через запровадження обмежувальних заходів міський бізнес поніс втрати. Тому київська влада підготувала проєкт рішення, за яким пропонує встановити символічну фіксовану суму пайової участі у розмірі 1 гривні для літніх та сезонних майданчиків, щоб підтримати бізнес в умовах пандемії. Для літніх майданчиків – тимчасово, з 1 травня 2020 року до 31 жовтня 2020 року. Для сезонних – тимчасово, з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2020 року, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Літнім та сезонним майданчикам, які отримували документи у 2019 році, Департамент містобудування та архітектури КМДА видаватиме нові документи на розміщення без опрацювання і зайвих погоджень за 2 робочих дні. 

Кошти, сплачені відповідно до умов договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, укладених з власниками сезонних майданчиків за період з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2020 року, зараховуються на наступний період.

Нагадаємо, робота барів, нічних клубів та розважальних центрів у столиці досі заборонена.