В Україні дозволили гуляти весілля, але не в Києві

В Україні дозволили гуляти весілля, але не в Києві

Україна другий день поспіль б’є рекорди за кількістю нових випадків захворювання на коронавірус.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час позачергового засідання уряду, на якому планується розглянути питання щодо відкриття всіх пунктів пропуску на Донбасі.

Раніше голова МОЗ повідомив на брифінгу, що в Україні за минулу добу зафіксовано 683 нові випадки захворювання на коронавірусну хворобу, з них 152 у дітей та 73 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 130 людей. Одужало за добу 426 осіб, померло 16. 

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (112), Вінницькій області (81) та у Києві (95).

– В Україні зростає показник госпіталізації пацієнтів з СOVID-19. У Києві лише за 11 днів заповненість лікарняних ліжок хворими на коронавірусну інфекцію зросла з 35% до 46%, сказав Максим Степанов.

За його словами, столиця не може перейти до наступного етапу пом’якшення карантину через несприятливу епідеміологічну ситуацію. Оскільки основний показник інцидентності (кількість хворих за останні 7 днів) у столиці зростає і перевищує допустимі норми, встановленні постановою уряду.

Також через це у Києві не може бути дозволено закладам громадського харчування приймати відвідувачів у приміщеннях.

Водночас в інших регіонах із сприятливою епідемічною ситуацією, в ресторанах уже можна проводити святкові заходи, зокрема весілля, але у кількості до 10 людей.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає недоцільним відкривати дитячі табори в поточному році.

Фото Михайла МАРКІВА